2007 yılında Kayseri Şeker Fabrikası iştiraki ile kurulan PANPA A.Ş. öncelikli olarak, Kayseri Şeker Fabrikası ürünlerinin marka ve kurumsal imaj çalışmalarını yöneterek, profesyonel anlamda ulusal ve uluslararası pazarlara tanıtım ve satışını gerçekleştirmektedir.

Panpa, değişen tüketici tercihleri karşısında stratejiler belirleyip, piyasaya beklentilerin üzerinde ürünler sunarak müşteri memnuniyetini karşılamaktadır. Panpa ayrıca, sürdürmekte olduğu pazar araştırmaları ile mevcut ve yeni tüketici gruplarını, sağlığa ve hijyene önem veren AB normlarındaki ürünler ile buluşturuyor.

Dünyadaki değişen trendleri yakından takip ederek sektöründe tek adres olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Panpa, sadece gıda ürünleri ile sınırlı olmayan pazarlama politikasıyla, tüketicinin muhtelif istek ve ihtiyaçlarını en kısa zaman ve uygun fiyatta temin ederek faaliyetlerine devam etmektedir.

Panpa, ürünlerini yaygın bayi ağı ve etkin dağıtım sistemiyle büyük zincir marketlerde ve seçkin perakende satış noktalarında tüketicisine sunuyor.